Informacija apie produktų sudėtyje esančius tirštiklius, dažiklius ir kitus priedus:

Mūsų tikslas -  pateikti  klientams  kokybišką produktą. Naudojame tik iš natūralių medžiagų išgautus dažiklius, tirštiklius bei kitus priedus. Dažniausiai etiketėje jie žymimi E raide siekiant suktrumpinti etiketės turinį ir užtikrinti pakankankamą patogiam skaitymui etiketės šriftą. Jūsų patogumui, pateikiame išsamesnę informaciją apie mūsų produktuose esančius priedus. 

TIRŠTIKLIAI:
​E406 – agaras. Natūralus polisacharidas, išskiriamas iš skirtingų jūros dumblių šeimų Rhodophyceae (Gelidium amansii, G. cartilagineum) JAV ir Japonijoje.
E440 – pektinas. Pektinas yra natūralus rūgštinis polisacharidas, esantis beveik visuose vaisiuose, ypač obuoliuose, svarainiuose, apelsinuose. Pramoniniu būdu gaunamas iš obuolių minkštimo ir apelsinų žievelių.


DAŽIKLIAI  (NENAUDOJAMI GAMINANT SALDAINIUS SU SULTIMIS IR TYRĖMIS):
E120 Karminas. Natūralūs raudoni maisto dažai. Maiste naudojamų koncentracijų ribose pašalinis poveikis nepastebėtas.
E101 (i): Riboflavinas. Natūralus dažiklis randamas daugelyje produktų, kaip, pavyzdžiui, pienas, kiaušiniai, kepenys ir daržovės. Geltonas maistinis dažiklis. Mažai tirpus vandenyje. Maiste naudojamų koncentracijų ribose pašalinis poveikis nepastebėtas.
E141 (i) Vario feofitinas. Natūralūs žali dažai, esantys visuose augaluose ir dumbliuose. E141 pramoniniu būdu ekstrahuojamas iš dilgėlių, žolės ir liucernos. Dėl cheminio chlorofilų deesterifikavimo susidaro feofitinai.
E160a (i): karotinas (mišinys)  E160a (ii): beta-karotinas. Natūralus dažiklis išskirtas iš keleto augalų; tačiau komerciniams tikslams išgaunamas iš morkų. Karotinai yra izomerai, sudaryti iš kelių chemiškai identiškų, bet skirtingos struktūros junginių. Struktūta kinta priklausomai nuo augalo rūšies. Maiste naudojamų koncentracijų ribose pašalinis poveikis nepastebėtas. 
E171 titano dioksidas. Natūralus baltas mineralas. Baltas dažiklis skirtas paviršiui padengti,
E172 geležies oksidai. Natūralūs mineralai. Naudojami tik paviršiui padengti.
E555 kalio aliuminio silikatas. Gaunamas iš natūralių mineralų. Naudojamas kaip lipnumą reguliuojanti medžiaga.
 

KITI:
E330 – citrinų rūgštis
Citrinų rūgštis yra kiekvieno gyvo organizmo sudėtyje, kaip dalinis visų kūno ląstelių medžiagų apykaitos raktas. Didelės koncentracijos randamos cirtusiniuose vaisiuose, kivi, braškėse ir kituose vaisiuose. 
E331 – natrio citratas. Citrinų rūgšties natrio druskos yra kiekvieno gyvo organizmo sudėtyje, ir žinomos kaip    dalinis visų kūno ląstelių medžiagų apykaitos raktas. Didelės koncentracijos randamos citrusiniuose vaisiuose, kivi, braškėse ir kituose vaisiuose. Citrinų rūgštis yra kūno ląstelių sudedamasis junginys ir gali būti naudojama, nepasireiškiant pašaliniam poveikiui. Pseudo – alerginės reakcijos pasitaiko labai retai. Tokie žmonės turėtų vengti visų minkštų vaisių ir uogų bei produktų, pagamintų iš jų. Vėžio nesukelia.